Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı İstanbul ilçelerinde seçimleri yönetecek olan SKM başkanlarını belirledi.

İŞTE! İSTANBUL İLÇELERİ SKM BAŞKANLARI

ADALAR                               OSMAN KESKİN

ARNAVUTKÖY                  ZEKERİYA KOÇ

ATAŞEHİR                           İBRAHİM YAZICI

AVCILAR                              SIDDIK GÜZELDERE

BAĞCILAR                           HASAN HÜSEYİN GÖKSU

BAHÇELİEVLER                  HIZIR SÖZÜER

BAKIRKÖY                           HALİT CEBECİ

BAŞAKŞEHİR                      RESUL KAYA

BAYRAMPAŞA                  İBRAHİM AKIN

BEŞİKTAŞ                            TOLGA AYDIN

BEYKOZ                                ENGİN YILDIZ

BEYLİKDÜZÜ                      AKIN BAYRAM

BEYOĞLU                            MEHMET ERDOĞAN

BÜYÜKÇEKMECE              MAHMUT YUSUF

ÇATALCA                             KUTLUAY BİRSEN

ÇEKMEKÖY                         ŞABAN KALKAN

ESENLER                              BAYRAM AKKAYA

ESENYURT                          MEHMET AYDOĞDU

EYÜP                                     YÜCEL ERENCE

FATİH                                   MEHMET BARAN

GAZİOSMANPAŞA           AHMET SALMIŞ

GÜNGÖREN                      İBRAHİM ARSLAN

KAĞITHANE                       ORHAN TELCİ

KADIKÖY                             CAFER TANRIKULU

KARTAL                                HAYRETTİN YEŞİLYURT

KÜÇÜKÇEKMECE             FATİH SELAMET

MALTEPE                            SELAHATTİN ÖLMEZ

PENDİK                                MÜSLİM ŞAHİN

SANCAKTEPE                     CEMALETTİN ÖZER

SARIYER                               HÜSEYİN CEVAHİROĞLU

SULTANBEYLİ                    YAKUP YILMAZ

SULTANGAZİ                     FATİH SULTAN MEHMET ÇİÇEK

ŞİLE                                       İSMAİL ÇETİN

ŞİŞLİ                                      SERKAN POLAT

TUZLA                                  İSMAİL ÇETİN

ÜMRANİYE                         MUHARREM BALIK

ÜSKÜDAR                           DÜNDAR ZİYA GÜLTEKİN

ZEYTİNBURNU                  ABDURRAHMAN BAYRAMOĞLU